
Maastricht Aachen Airport heeft zich als nieuwe Business Partner verbonden aan de ANVR.
‘Heel fijn dat deze luchthaven, met het drukke seizoen voor de boeg, nu ook aan boord is’, zegt ANVR-directeur Frank Radstake.
‘Business-partners mogen het ANVR-business partnerlogo voeren en zijn welkom bij de activiteiten die we organiseren, zoals workshops, symposia en congressen. Ze zijn zichtbaar op de website voor leden met logo en bedrijfsgegevens.’
MAA heeft grote plannen voor de komende periode. Met de aanstaande sluiting van Eindhoven Airport, tussen 1 februari en 19 juli volgend jaar, neemt de luchthaven verschillende vluchten van TUI fly en Transavia over.
De luchthaven bouwt verder aan zijn fundament door actief nieuwe routes te ontwikkelen. Zo wordt momenteel gewerkt aan het opstarten van vluchten vanaf Maastricht naar Hurghada en Bolzano voor de wintersport. De luchthaven zegt hierin mooie kansen te zien voor touroperators die hun aanbod willen uitbreiden of capaciteit willen verplaatsen naar ‘een flexibele, persoonlijke luchthaven’.
De Limburgse luchthaven profileert zich als kleinschalig, overzichtelijk en persoonlijk. ‘Hier maakt drukte plaats voor rust en Limburgse gastvrijheid. Van parkeren direct naast de terminal tot korte wachttijden bij de security; reizen verloopt bij ons zonder stress.’
Geef een reactie