
Het Duitse Alltours heeft een nieuw lastminutelabel gelanceerd. Onder de naam A&B Kurzfristreisen worden voortaan de lastminute-aanbiedingen van Alltours en zustermerk Byebye samengebracht.
De naam A&B verwijst dan ook naar beide reismerken.
Alltours verstaat onder ‘Kurzfristreisen’ (wat letterlijk last minutes betekent, red.) vakanties met vertrek binnen de komende 90 dagen. Deze aanbiedingen van Alltours en zijn X-organisator Byebye worden voortaan gebundeld onder het label A&B Kurzfristreisen. Ze zijn te boeken via reisbureaus, online boekingsplatforms en rechtstreeks op de website van Alltours.
De introductie van het nieuwe label is een van de eerste initiatieven waarbij de nieuwe algemeen directeur Dennis Schrahe nauw betrokken is. ‘Met A&B Kurzfristreisen creëren we een zelfstandig merk voor vakantiegangers die spontaan willen reizen en op korte termijn willen profiteren van aantrekkelijke aanbiedingen. Door onze lastminute-reizen onder één label samen te brengen, maken we het zoeken naar beschikbare vakanties met vertrek op korte termijn eenvoudiger en overzichtelijker’, aldus de topman, die in mei de overstap maakte van Aida naar Alltours.
Volgens een persbericht van de touroperator uit Düsseldorf zijn de eerste pakketreizen naar populaire bestemmingen inmiddels boekbaar. Het aanbod onder het nieuwe label wordt de komende weken stapsgewijs uitgebreid met extra bestemmingen en hotels.
Geef een reactie