
Het Duitse traveltech-bedrijf Peakwork heeft voor het eerst sinds 2019 weer een bijeenkomst voor partners gehouden. Dat gebeurde donderdag in Düsseldorf, waar het bedrijf is gevestigd, onder de toepasselijke naam Peakwork Partner Connect.
De dagvullende bijeenkomst vond plaats in de populaire eventlocatie Rheinriff, buiten het centrum van de stad. De dag stond in het teken van (kennis)uitwisseling, netwerken, digitale oplossingen en het nieuwe touroperatorsysteem Nextos.
(Tekst gaat verder onder de foto)
Foto: Stefanie Wasserfuhr, Vice President Commercial bij Peakwork.
Het event werd bijgewoond door 400 bezoekers uit 25 landen, onder wie dit keer opvallend veel partners uit Nederland. Peakwork richt zich de laatste tijd nadrukkelijker op partners in Nederland.
Zo werd eind mei bekend dat de Jong Intra Vakanties een samenwerking aangaat met de Duitse reistechnologiespecialist. Dat betekent dat het reisaanbod van de Jong Intra via het internationale distributienetwerk van Peakwork digitaal beschikbaar komt voor verkooppartners, vooral OTA’s, in Nederland en in heel Europa.
CEO Manuel Saballus van Peakwork opende de partnerbijeenkomst met een terugblik op de crisisjaren in de toeristische sector, waarin de wereldwijde omzet met 50 procent daalde. Marktspelers als Thomas Cook (eind 2019) en FTI (juni 2024) moesten faillissement aanvragen. Peakwork is inmiddels hersteld. Het bedrijf maakt deel uit van de Juniper Group, die 33 traveltech-bedrijven omvat.
(Tekst gaat verder onder de foto)
Foto: enkele partners uit Nederland (vlnr): Erik van der Waard, Lieke van der Steen, Dennis Visser, Paul van Laarhoven en Jose Sparreboom.
‘We zijn er trots op dat we met Peakwork Partner Connect een platform hebben gecreëerd dat echte zakelijke waarde biedt, via persoonlijk netwerken, deskundige uitwisseling over technologie, innovatie en concrete zakelijke kansen’, aldus CEO Saballus.
‘De internationale deelname en de sterke interesse in Nextos laten zien dat we precies leveren wat de markt op dit moment nodig heeft.’
Binnenkort meer achtergronden in TravMagazine.
Foto geheel boven: Peakwork-CEO Manuel Saballus. (Foto’s TravMagazine/Theo de Reus).
Geef een reactie