
Bij succesvolle hotels zijn drie dingen van belang, zei ooit Conrad Hilton, de oprichter van de gelijknamige hotelketen: locatie, locatie, locatie.
Tijdens een recent event met internationale media op Mallorca gaf de top van Sunny Cars een soortgelijke reactie op de vraag wat het geheim is achter het succes van de bekende autoverhuurder. Het antwoord: service, service, service.
In TravMagazine #8 een uitgebreid verlag van deze bijeenkomst, die ook wel Round Table wordt genoemd, met onder andere Marco Ammerlaan, Suzanne Al en Hans Knottnerus.
Maar er is veel meer te lezen in de nieuwe TravMagazine.
Als zelfstandig ondernemer in de reiswereld sterker staan door samenwerking. Dat is een van de uitgangspunten van De Travel Stars Groep, die inmiddels 15 jaar bestaat. Pauline Dukker en Rob de Vries blikken terug en vooral vooruit.
Special Traffic hield vorige week een geslaagd Japan-event in Nuenen. Deelnemende reisagenten hadden een topdag. Special Traffic biedt Japan weer sinds 2023 aan. ‘Japan loopt als een malle’, zegt Japan-specialist Evelyn Schenk.
De Emiraten, het Midden-Oosten, voor niet-kenners is het lastig om het onderscheid tussen deze bestemmingen en regio’s aan te geven. TravMagazine ging te rade bij deskundigen en zet de verschillen op een rij. De rode draad: ze zijn allemaal een bezoek meer dan waard.
In Abu Dhabi staan de ontwikkelingen nooit stil. Wie echter in de auto stapt en de stad achter zich laat, leert een ander emiraat kennen dan verwacht. Dat ontdekte Eva Hopstaken, die voor TravMagazine deze tot de verbeelding sprekende bestemming verkende en een uitgebreid reisverslag schreef.
Nathalie Verkleij verruilde haar baan voor een bestaan als Travel Counsellor en helpt tegenwoordig anderen bij het boeken van hun droomreis. Hier heeft ze geen moment spijt van gehad: ‘Het voelt als een warme deken’. Marina Sneijders, recruiter bij Travel Counsellors, spreekt met haar…
Lees ook de column van ANVR/directeur Frank Radstake over de gevolgen van de val van het kabinet, een verslag van de viering van het 20-jarig bestaan van Corendon Airlines, de column van Tijn Kramer over BusinessTinder en veel meer.
TravMagazine #8 valt deze week bij abonnees op de mat.
Geef een reactie