
Met circa 80 Nederlandse en Belgische Travel Counsellors en 12 partners uit binnen- en buitenland kijkt Travel Counsellors Nederland en België terug op een geslaagde Partnerdag. Plaats van handeling was Van der Valk Hotel Tiel, waar een dag vol kennisdeling, inspiratie en persoonlijke ontmoetingen plaatsvond.
Ook waren er dertien kandidaten aanwezig die geïnteresseerd zijn om zich als zelfstandig reisadviseur bij Travel Counsellors aan te sluiten.
Tijdens twaalf uiteenlopende presentaties deelden onder meer KLM, Transavia, NS International en Explora Journeys, diverse DMC’s, hotels en touroperators hun laatste ontwikkelingen, productnieuws en inspiratie. Daarnaast was er tijdens de uitgebreide lunch, pauzes en afsluitende borrel volop gelegenheid om informatie uit te wisselen, nieuwe contacten te leggen en bestaande relaties te versterken.
De reacties van de Travel Counsellors na afloop waren zeer positief. Vooral de combinatie van nieuwe kennis en inspiratie, het ontdekken van nieuwe partners en bestemmingen en het persoonlijke contact met collega’s en partners werd gewaardeerd.
‘Persoonlijke relaties vormen een belangrijk onderdeel van ons vak. Met onze Partnerdagen brengen we Travel Counsellors en partners bij elkaar om kennis en inspiratie te delen, nieuwe mogelijkheden te ontdekken en de onderlinge relaties verder te versterken’, zegt Fred van Eijk, Oprichter & Managing Director Travel Counsellors Nederland & België.
‘De reacties laten zien hoeveel waarde onze Travel Counsellors hechten aan die combinatie van inhoud en persoonlijk contact.’
Belangstelling van nieuwe Travel Counsellors
Ook dertien kandidaten die geïnteresseerd zijn in een toekomst als Travel Counsellor waren aanwezig. Zij konden kennismaken met de organisatie, partners en Travel Counsellors en zo zelf ervaren hoe het netwerk in de praktijk werkt.
Van Eijk: ‘Dat deze geïnteresseerde kandidaten de dag met ons meemaakten, was een mooie aanvulling. Zij konden niet alleen zien welke kennis, ondersteuning en contacten beschikbaar zijn, maar vooral rechtstreeks met Travel Counsellors spreken over hun ervaringen.’
Foto: Fred van Eijk spreekt de zaal toe (Foto Travel Counsellors).
Geef een reactie