
Reizigers die hun groepsreis binnen Europa voor het zomerseizoen 2026 willen vastleggen, kunnen dat sinds 1 november doen met nieuwe én extra zekerheden. De Jong Intra Vakanties introduceert drie concrete voordelen die het boeken nog zorgelozer maken.
Een vroegboekkorting tot 50 euro per persoon bij boeking tot en met 31 januari 2026, een ruim aanbod aan gegarandeerde vertrekken, zodat reizigers zeker zijn dat hun reis doorgaat en tenslotte geen annuleringskosten tot en met 28 februari 2026, en na die tijd een gratis omboekgarantie tot vier weken voor vertrek.
‘We willen dat onze klanten met een gerust gevoel kunnen boeken’, zegt directeur Maaike van der Windt.
‘Zekerheid en vertrouwen staan bij ons centraal. Daarom combineren we flexibiliteit met de deskundigheid en betrouwbaarheid waar we al jaren om bekendstaan.’
Met deze actie speelt de Jong Intra Vakanties in op de behoefte aan duidelijkheid en zekerheid bij het vroeg boeken van groepsreizen. Reizigers profiteren op deze manier van de laagste prijs, gegarandeerde uitvoering en volledige vrijheid om zich tot eind februari te bedenken.
Nieuw in het assortiment zijn de fietsgroepsreizen, een formule voor de actieve vakantieganger. De touringcar brengt reizigers én hun fietsen comfortabel naar de mooiste fietsroutes van Europa, van de Donau tot de Moezel en van België tot aan de Bodensee.
‘Onze fietsgroepsreizen bieden de perfecte balans tussen actief bezig zijn en het gemak van een goed georganiseerde vakantie en zijn een mooie aanvulling op de al bestaande boat & bike groepsreizen’, aldus Van der Windt.
Reizen in klein gezelschap zorgt voor een persoonlijkere sfeer en meer individuele aandacht. De Jong Intra Vakanties biedt daarom steeds meer groepsreizen aan met kleinere groepen, zodat reizigers optimaal kunnen genieten van hun bestemming.
Voor wie houdt van comfort en ruimte onderweg, introduceert de Jong Intra Vakanties de VIP Class touringcar, een nieuwe standaard in luxe busreizen. Deze moderne touringcars zijn uitgerust met maximaal 30 stoelen en bieden extra beenruimte en comfort.
De Jong Intra Vakanties heeft tevens de keuze gemaakt geen verschillende groepen van bijvoorbeeld individuele klanten en een vereniging of stichting te combineren binnen één reis. Zo reist iedereen met gelijkgestemden die dezelfde interesses en verwachtingen delen. Dit zorgt voor meer rust, samenhang en een prettige groepsdynamiek, precies datgene wat een groepsreis zo bijzonder maakt, zegt de touroperator. (Foto Shutterstock, ter illustratie).

Geef een reactie