
Mandy van Tetering van The Travel Club heeft in het derde kwartaal van dit jaar de meeste boekingen bij Sunny Cars gemaakt. Zij is daarmee de nummer 1 van de nieuwe Smile Society Top 100, die Sunny Cars woensdag bekend heeft gemaakt.
Deze Smile Society bevat 100 reisagenten die in het afgelopen kwartaal de meeste autohuurboekingen bij Sunny Cars hebben gemaakt.
Met haar prestatie heeft Mandy van Tetering een cheque ter waarde van 500 euro aan autohuur ontvangen.
Ieder kwartaal wordt een nieuwe lijst samengesteld met daarin de 100 reisagenten die de meeste autohuurboekingen hebben gemaakt. Naast de eer worden de reisprofessionals die de lijst halen beloond met 10 procent extra agentenkorting. De top 30 krijgt zelfs 15 procent extra agentenkorting.
In het derde kwartaal was Mandy van Tetering de beste reisagent. Ze stond het hele jaar al in de top 100, maar nu heeft ze een mooie sprong gemaakt, zegt Sunny Cars.
‘Ik heb nog nooit iets gewonnen en het voelt dan ook nog wat onwerkelijk’, zegt Mandy.
‘Ik ben wel ontzettend blij, want het is een extra stukje waardering. Ik neem mijn collega Connie Kleppe mee naar Spanje om samen te genieten van deze prijs. Wij runnen onze zaak samen, dus in mijn ogen hebben we samen gewonnen. Kunnen we in Spanje weer even opladen, want het zijn drukke maanden geweest en nog steeds. Wij bedienen de zakelijke markt en mogen wekelijks mooie reizen naar Amerika, Canada of Australië verzorgen. Alle drie bestemmingen waar we een huurauto van Sunny Cars kunnen aanbieden. Een huurauto is op deze bestemmingen onmisbaar.’
De Smile Society is een aantal jaar geleden in het leven geroepen om reisagenten persoonlijk te belonen.
‘De retail is voor Sunny Cars nog altijd heel belangrijk, nu zelfs meer dan ooit. Die waardering laten we graag blijken’, zegt Marco Ammerlaan, Director of Sales voor Nederland, België en Frankrijk.
‘De 100 beste reisagenten worden in het zonnetje gezet met extra autohuurkorting. Zo kunnen ze zelf ons all-in huurconcept ervaren en beleven. Dat is volgens ons het beste verkoopargument.’
Sunny Cars wil zoveel mogelijk reisagenten de kans geven om in de Smile Society te komen, zegt Ammerlaan. Daarom maak je als reisagent elk kwartaal opnieuw kans om in de top 100 te komen. De volgende top 100 wordt in het nieuwe jaar bekend gemaakt. Alle boekingen die gemaakt zijn van oktober tot en met december tellen mee. Smile Society toppers ontvangen persoonlijk bericht als ze de top 100 hebben behaald.
Foto: Fieneke Heusden-Bosters van Sunny Cars (links) ging langs bij winnares Mandy van Tetering.