
‘Blijf vooral niet alleen bij het resort hangen. In mijn optiek heb je dan ‘Curaçao’ niet gezien.’
Dat zegt ZRA Janine Jegers, die eind vorig jaar Nederland verruilde voor Curaçao. Zij begon drie jaar geleden haar luxe reisservice onder de naam Instatravelservice en sloot zich aan bij MijnReiskennis.
Haar nieuwe werkplek is omgeven door wuivende palmbomen, met uitzicht op een blauwe zee. Vanaf Curaçao geeft zij inside tips over het populaire vakantie-eiland.
Hoe bevalt Curaçao als werkplek?
‘Als ik zeg zon, zee, palmbomen.. Wat zeg je dan? Precies: heerlijk…’
Boek je meer reizen naar Curaçao nu je daar zelf woont?
‘Dat zit wel in de lift inderdaad. Veel van mijn internationale klanten kennen Curaçao niet en die zijn nu wel nieuwsgierig. Daarnaast zijn we bezig met het opzetten van villahurencuracao.nl waar al het villa-aanbod en alle luxe extra’s op te vinden zal zijn voor onze klanten. Denk hierbij naast de meest mooie accommodaties ook aan een huurauto, bootverhuur, excursies, nanny maar ook een privé chef. Maar uiteraard blijven een Dubai en Ibiza wel twee van de meest geboekte bestemmingen van mijn klantenkring.’
Voor veel mensen is het Caribisch gebied één pot nat. Waarin verschilt Curaçao van de andere bestemmingen in de regio?
‘Met de ABC eilanden als voorbeeld. Bonaire is wat rustiger en kleinschaliger, Aruba meer Amerikaans en veel ‘gelikter’. Curaçao is what you see is what you get. Én je praat er Nederlands. En voor diegene met heimwee kun je hier gewoon naar de friettent voor een lekkere friet mayo en een frikandel of kroket.’
Lees het complete interview met Janine Jegers, inclusief alle tips, in de nieuwe TravMagazine #19.