
Holiday Extras, bekend van onder andere de parkeerplaatsen en hotelovernachtingen bij luchthavens, cruisehavens, transit-hotels en luchthaven-lounges heeft zijn aanbod uitgebreid met Park Inn by Radisson Brussel Airport.
‘Door een hotelovernachting voor vertrek te boeken, weet je zeker dat reizigers ontspannen aan hun reis beginnen. De auto kan ook de hele reis veilig blijven staan’, zegt Fieneke Bosters, Sales Manager Holiday Extras Nederland.
Park Inn by Radisson Brussel Airport biedt een gratis shuttleservice van en naar het hotel. Het hotel heeft 162 ruime kamers, gratis wifi, flatscreen-tv en thee- en koffiefaciliteiten. Daarnaast is er de mogelijkheid tot connected rooms en zijn er babybedjes beschikbaar. Voor wie nog even extra wil ontspannen, is er een high-end loungebar Libe-inn Room.
Tot acht dagen voor de reserveringsdatum kan er kosteloos worden geannuleerd. (Foto Park Inn by Radisson)