
Travel Counsellors heeft de eerste zes maanden van het financiële jaar afgesloten met een mooie groei ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar, meldt de organisatie.
In mei was de omzet zelfs ruim 10 procent hoger dan in dezelfde maand vorig jaar. De groei is vooral het gevolg van de positieve ontwikkeling van de individuele Travel Counsellors, maar ook van de komst van nieuwe Travel Counsellors.
‘We zien een zeer positieve omzetgroei over de hele linie, maar zeker ook voor de boekingen voor het winterseizoen 2019/2020’, zegt general manager Milka van Dam. ‘Voor ons is dit een goede indicatie hoe we ervoor staan en hoe onze Travel Counsellors ook in deze uitdagende marktomstandigheden zeer goed lopende ondernemingen kunnen runnen.’