
Onder het motto ‘in sneltreinvaart naar Londen’ houdt Sunair een studiereis naar de Britse hoofdstad. De studiereis, die in samenwerking met Eurostar en NS International wordt georganiseerd, vindt plaats op 17 en 18 juni.
‘Natuurlijk moeten wij als stedenspecialist de rechtstreekse verbinding met Eurostar testen’, zegt Sunair.
Er is ter plaatse een leuk programma. Wat dit is, blijft nog even een verrassing. Ook hebben de deelnemers een paar uur vrije tijd. De reis is inclusief verblijf in een viersterren hotel, met ontbijt, treinreis, oyster card, dineren stadsgids. De kosten zijn 50 euro.
Aanmelden kan voor 25 mei via sales@sunair.nl, inclusief vermelding van naam volgens paspoort, geboortedatum ANVR-nummer en 06-nummer.
‘Alle reisagenten die Londen graag met ons willen (her)beleven mogen zich inschrijven. In Londen valt altijd iets nieuws te ontdekken, ook al ben je er al een aantal keer geweest.’