
De stad Boston heeft er een ambassadeur bij in de persoon van Anja Bos, eigenaresse van True Places Travel en personal shopper voor reizen. Zij bezocht de stad in het noordoosten van de Verenigde Staten in september dit jaar via een wedstrijd van JetBlue en Meet Boston. Anja deed dinsdagavond verslag van haar weekend Boston tijdens een drukbezocht event van JetBlue in Laren.
Onder het motto Meet & Eat hielden JetBlue, Discover New England en Meet Boston dinsdag hun laatste gezamenlijke presentatie van dit jaar. Plaats van handeling was Bar Mauve in het centrum van Laren, waar 40 tot 50 reisprofessionals zich hadden verzameld voor een update over de regio New England, en vooral over Boston, dat een hub is van JetBlue. De Amerikaanse maatschappij vliegt momenteel year round tussen Amsterdam en Boston. ‘Dat doen we dagelijks’, benadrukt André van der Sluis, Senior Sales Manager van JetBlue in de Benelux.
Boston is samen met New York een belangrijke hub van JetBlue in de VS, met circa honderd binnenlandse doorverbindingen. JetBlue heeft 40 miljoen passagiers per jaar, met duizend dagelijkse vlucht, 280 vliegtuigen van het merk Airbis en is de zesde airline in de VS. Van der Sluis bracht nog even in herinnering waarom JetBlue 25 jaar geleden werd opgericht: om de menselijke maat terug te brengen in luchtverkeer. Sinds 2023 vliegt JetBlue ook op Amsterdam.
Anja Bos had haar lange weekend naar Boston met JetBlue gewonnen via een prijsvraag, waarbij zij moest motiveren waarom juist zij de prijs zou moeten winnen. Haar gevoel voor humor hielp een handje om de jury te overtuigen: ‘Ik betoogde dat mijn achternaam het dichtst in de buurt van Boston kom’, aldus Bos, die werd aangekondigd als Anja Bos(ton).
Haar originaliteit, en het feit dat zij haar motivatie niet met ChatGPT had geproduceerd, bezorgden haar een lang weekend Boston voor twee.
Anja vatte Boston samen als ‘authentiek Amerikaans met Europese flair, compact, sfeervol en vol historie, en een alternatief voor New York’.
Tijdens de presentaties in Bar Mauve werden hapjes uit de regio New England en Boston geserveerd, waaronder krabkoekjes, maiskoekjes en broodjes biefstuk. Het uitstekende walking dinner maakte in één klap een einde aan vooroordelen over de oppervlakkige Amerikaanse keuken. Een prijsuitreiking waar gratis tickets naar Boston werden verloot was de kers op de taart. (Foto TravMagazine/Theo de Reus).
Geef een reactie