
Veel kampeerders gooien tijdens hun vakantie vaak een balletje met een potje jeu de boules. ACSI Kampeerreizen, bekend van het programma ‘We zijn er bijna’ van Omroep Max, maakt er nu serieus werk van. ACSI is de nieuwe sponsor van de Nederlandse Jeu de Boules Bond (NJBB).
Jeu de boules, ook wel bekend als petanque, is een sport die vaak tijdens een kampeervakantie wordt gespeeld. Via de samenwerking willen ACSI, toonaangevend organisator van georganiseerde kampeerreizen, en de NJBB een breder publiek aanspreken.
‘We weten natuurlijk dat er op de camping al regelmatig een potje gespeeld wordt en ACSI Kampeerreizen is een perfecte partner om dit verder te promoten’, zegt Olaf Melsen, directeur van de NJBB.
Ook Pieter Melieste, manager Touroperating bij campingspecialist ACSI, is tevreden over de nieuwe samenwerking.
‘Met meer dan 50 jaar ervaring in het organiseren van kampeerreizen begrijpen we de waarde van het groepsgevoel en ontspanning tijdens het kamperen. Ook tijdens de reizen die wij organiseren, wordt er door de deelnemers graag petanque gespeeld.’
Volgens Melieste zijn Jeu de Boules en kamperen een uitstekende combinatie. ‘Het is ontspannend, het bevordert de sociale interactie tussen campinggasten en de sport is toegankelijk voor alle leeftijden.’
De sponsorovereenkomst is afgesproken voor drie jaar.