
Holland International heeft voor het komende seizoen weer een groot aantal studiereizen op het programma staan. ‘Klanten komen bij de reisagent boeken voor hun expertise en bestemmingskennis. Wij blijven graag investeren in de verrijking van die reiskennis’, aldus het salesteam.
De studiereizen bestaan ook dit jaar uit een combinatie van het beleven van de bestemming via het maken van uitstapjes en een kennismaking met de diverse hotelconcepten die exclusief worden aangeboden. Op enkele reizen wordt met de Boeing 787 Dreamliner van Arkefly gevlogen.
In februari staat New York op de agenda, gevolgd door Egypte en Cuba in maart. In april vindt een cruise met Pullmantur in de Caribbean plaats. Mallorca & Menorca en Bodrum en Kos (Time to Smile) worden in mei bezocht. In juni gaan reizen naar Bilbao en Macedonië.
Dreamliner
Om te vieren dat in maart de derde Boeing 787 Dreamliner aan de vloot van Arkefly wordt toegevoegd én om reisagenten kennis te laten maken met dit bijzondere vliegtuig neemt Holland International een select aantal reisverkoper op 16 april mee voor een dagje Praag. Wie mee wil dingen naar een plekje aan boord en een leuke dag cultuur snuiven en winkelen in Praag kan meedoen aan de speciale actie van TUI.
Kijk voor meer info omtrent alle reizen op TUI Online.