
Sinds de inschrijving voor de Airline Express 2024 van start ging, twee weken geleden, hebben zich al 450 deelnemers gemeld. Hierdoor is de eerste bijeenkomst op Schiphol (maandag 25 maart) al volgeboekt.
Dat heeft het bestuur van de organiserende PASRA (Passenger Airline Sales Representatives Association) laten weten. Gegadigden hoeven zich echter geen zorgen te maken, want zij kunnen zich aanmelden voor de wachtlijst op de vernieuwde website en maken daarmee alsnog kans op deelname.
Met slechts 120 beschikbare boardingpasses per avond is het raadzaam niet te lang te wachten. De vernieuwde website pasra.nl biedt nu ook een handig overzicht van contactgegevens van luchtvaartmaatschappijen voor alle reisagenten.
Tijdens de Airline Express, het jaarlijkse airline-event, worden reisprofessionals door airlines bijgepraat over de laatste ontwikkelingen in de luchtvaartindustrie. Dit jaar hebben zich 24 luchtvaartmaatschappijen aangemeld.
De PASRA belooft een avond vol inspiratie. Naast het speeddaten met professionals uit de luchtvaartindustrie is er het gebruikelijke buffet en maken bezoekers kans om continentale en intercontinentale tickets te winnen.
Dit is het schema:
- Amsterdam (Schipholgebouw) op maandag 25 maart
- Rotterdam (Van der Valk Schiedam) op dinsdag 26 maart
- Eindhoven (Van der Valk Best) op maandag 8 april
- Duiven (Van der Valk Duiven) op dinsdag 9 april
- Hengelo (Van der Valk Hengelo) op maandag 22 april
- Groningen (MartiniPlaza) op dinsdag 23 april
Deelnemende luchtvaartmaatschappijen in 2024 zijn:
Emirates, Etihad Airways, Qatar Airways, KLM, Lufthansa Group, Air Europa, Air Transat, Air Canada, JetBlue, China Airlines, Eva Airways, Korean Air, TAP Air Portugal, Condor, ITA Airways, Croatia, Icelandair, LOT, Air Malta, GSA APG Benelux ,GSA Aviareps, AeroMexico, Garuda Indonesia en Saudi Arabian Airlines.
Deelname aan de Airline Express is gratis voor alle medewerkers uit de reiswereld. Het evenement begint om 17.30 uur en eindigt rond 22.00 uur, met het buffet geopend van 17.30 tot 19.00 uur. Presentaties starten om 19.00 uur. De avond wordt afgesloten met een spel waarbij tickets te winnen zijn. Elke reisagent ontvangt bovendien een Pasra-gadget als aandenken. Voor annuleringen (inclusief no-shows) wordt een bedrag van 50 euro in rekening gebracht. Geïnteresseerden kunnen zich aanmelden via pasra.nl.
Foto: het bestuur van Pasra (vlnr): Marlies Bokx (secretaris), Marcin van Gijlswijk (LOT Polish Airlines, penningmeester) en Margreeth Kappert (ITA Airways, voorzitter. Archieffoto TravMagazine)