
Met de komst van Ton Hendriksen als commercieel directeur wil Silverjet de komende jaren fors groeien. De target is om de omzet in vijf jaar tijd te verdubbelen.
‘We willen onze omzet substantieel laten groeien met behoud van de geboden kwaliteit en service’, zeggen Hendriksen en oprichter Rob Bremer in TravMagazine van vrijdag 12 mei. Volgens het duo heeft ieder reisbureau en iedere ZRA minimaal 10 tot 15 klanten die tot de doelgroep behoren van de specialist in luxe reizen. ‘De potentie is dus aanwezig.’
Target
‘De target die we hebben gesteld is dat we de omzet in de komende vijf jaar willen verdubbelen van dik 20 naar dik 40 miljoen euro met behoud van een gezond rendement’, zegt Bremer, die met Hendriksen, die per 1 maart bij Silverjet aan de slag is gegaan, de ‘commercieel zwaargewicht’ heeft gevonden naar wie hij op zoek was. Voor Bremer (70) zelf de kans om meer afstand te nemen van de dagelijkse gang van zaken.
Lees het uitgebreide interview in TravMagazine.
Foto: Ton Hendriksen, commercieel directeur (links) met Rob Bremer, oprichter van Silverjet.