
South African Tourism en British Airways zijn een grote campagne gestart om Zuid-Afrika als bestemming onder de aandacht te brengen.
Via opvallende billboards in diverse Nederlandse grote steden en online campagnes worden promotionele tarieven onder de aandacht gebracht. In het kader van de actie komt British Airways met tickets naar Kaapstad vanaf 603 euro en Johannesburg voor 543 euro. De all-in tarieven zijn boekbaar van 16 februari tot en met 9 maart voor reizen tot en met 15 november 2015. Ook aansluitende vluchten naar bijvoorbeeld Durban en de Victoria Falls zijn in prijs verlaagd.
Vorige week hield TravMagazine een interessante webinar over Zuid-Afrika met Jacqueline van den Broek (SAT) en drie reisspecialisten die hun tips over het verkopen van reizen naar Zuid-Afrika gaven.
Bekijk de webinar hier.