
De datum was al langer bekend, maar de ANVR heeft voor zekerheid nog een reminder rondgestuurd: de jaarlijkse BBQ at the Beach wordt gehouden op donderdag 12 juni.
De persoonlijke uitnodigingen voor het event van ANVR en Schiphol worden binnenkort verstuurd.
De BBQ wordt dit jaar iets eerder gehouden, maar de organisatie belooft opnieuw volop hapjes, drankjes en een belangrijk netwerkmoment.
Directies, management en platformdeelnemers van reisondernemingen en luchtvaartmaatschappijen ontvangen zeer binnenkort een persoonlijke uitnodiging in hun mailbox.
‘Het is fantastisch dat we met dit informele netwerkmoment weer de start van een mooie reiszomer kunnen gaan vieren’, zegt ANVR-directeur Frank Radstake.
In februari liet de ANVR al weten dat voor het zomerse netwerkevent opnieuw is gekozen voor Club Cabo in Zandvoort. (Archieffoto TravMagazine).
Geef een reactie