
Voor het Miami event van airberlin en het verkeersbureau van Miami, dat woensdag 25 januari in Rotterdam wordt gehouden, zijn nog enkele plaatsen beschikbaar.
Tijdens het event, inclusief hapjes en drankjes, geeft Bjorn Gianotten van airberlin uitleg over de vluchten vanaf Düsseldorf naar Miami. Sven Sommer van Greater Miami Convention & Visitors Bureau vertelt over de toeristische mogelijkheden van Miami.
Bezoekers maken kans op twee keer twee tickets van Düsseldorf naar Miami met airberlin, inclusief hotelovernachtingen. Het event duurt van 18.30 tot 20.30 uur en wordt gehouden in The Boathouse Kralingen, Langepad 51, 3062 CJ Rotterdam.
Aanmelden kan door een mail te sturen aan elze.hagethorn@airberlin.com onder vermelding van naam, functie en de bedrijfsnaam.