
Treinliefhebber Hildebrand van Kuijeren, die 15 jaar geleden begon met het platform Treinreiziger.nl, heeft deze week een aanbod treinreizen gepresenteerd met zijn nieuwe website Treinrondreis.nl.
Met zijn nieuwe specialistische reisbureau wil Van Kuijeren treinrondreizen en stedentrips per trein eenvoudiger boekbaar maken.
‘Met Treinrondreis.nl willen we het reizen per internationale trein eenvoudiger maken’, zegt Van Kuijeren.
Hij begon 15 jaar geleden al het platform Treinreiziger.nl, een website met tips, nieuws en informatie. De afgelopen jaren zag hij hoe steeds meer mensen interesse kregen voor vakanties en reizen met de trein. Toch ervaren veel mensen volgens hem obstakels bij het boeken van een internationale treinreis. ‘Dat moet anders kunnen.’
Wie een pakketreis wil boeken voor een autoreis, vliegvakantie of cruise heeft keuze uit tientallen aanbieders. Maar als het om treinreizen gaat, is de keus zeer beperkt, zegt hij.
‘Daar willen we met Treinrondreis.nl verandering in brengen.’
De website biedt zowel rondreizen als stedentrips. ‘We starten met een beperkt aanbod, maar het is de ambitie om de komende jaren fors uit te breiden.’
Dat Van Kuijeren zijn nieuwe online reisbureau juist nu lanceert, is niet toevallig. Het kabinet wil volgende week meer duidelijkheid bieden over de zomervakantie. Daarop vooruitlopend lanceert Treinrondreis.nl het nieuwe platform, zodat reizigers zich alvast kunnen oriënteren op de mogelijkheden.
Met de klimaatcrisis op de achtergrond is er volgens de initiatiefnemer een groeiende groep mensen die duurzamer wil reizen.
Treinrondreis.nl heeft zich aangemeld bij de Vereniging van Kleinschalige Reisorganisaties (VvKR) en garantiefonds STO Garant.