
Kennis, inspiratie en gastronomie stonden 14 november centraal in Restaurant Den Burgh in Hoofddorp, dat het decor vormde voor een inspirerende avond van de Lufthansa Group. Meer dan 100 reisagenten hadden zich ingeschreven voor dit exclusieve event.
Na een warm welkom door Anja Lehmann, General Sales Manager The Netherlands, werden de deelnemers verdeeld in vier groepen om de inspirerende reis door wereld van de Lufthans Group te maken. Onder begeleiding van collega’s van Lufthansa Group volgden zij interactieve sessies van 20 minuten, verzorgd door de Key Accountmanagers.
De onderwerpen varieerden van het vernieuwde agentenplatform eXperts, gepresenteerd door Marcel en Carolina, een update over premiumness waarin Allegris en Swiss Senses centraal stonden (door Madalena) en An gaf inzicht in het uitgebreide netwerk van Lufthansa Group.
Rezwin van Eurowings was speciaal voor deze avond uit Duitsland naar Nederland gereisd om een kijkje te bieden in de wereld van deze airline.
Naast informatieve presentaties was er ruimte voor beleving: korte video’s, quizzen en een chocoladeproeverij zorgden voor een originele invulling van de avond. Ook presenteerde de Lufthansa Group haar DuftenWelt, waar geuren symbool stonden voor de verschillende airlines; van rozen voor Lufthansa First Class tot koffie voor Austrian Airlines, en de geur van zonnecrème voor Eurogwings.
Ook partners uit Duitstalige landen waren aanwezig. De avond werd afgesloten met een culinaire Alpenervaring, inclusief klassiekers zoals Frittatensoep, Bratwurst, Kartoffelsalat, Sachertorte en Apfelstrudel.
Geef een reactie