
KLM en de Zweedse airline NextJet hebben een codeshare-overeenkomst gesloten. Deze stap leidt bij beide maatschappijen tot uitbreiding van het wereldwijde netwerk.
Dankzij deze overeenkomst kunnen zowel KLM als NextJet hun klanten vanaf 26 maart meer bestemmingen en meer keuzemogelijkheden aanbieden. De KL-code wordt toegevoegd aan het NextJet-netwerk van binnenlandse vluchten, wat betekent dat KLM-passagiers voortaan vanuit de hele wereld op één ticket en met doorgelabelde bagage in Stockholm en Göteborg kunnen overstappen op vluchten naar: Arvidsjaur, Jönköping, Karlstad, Kramfors-Sollefteå, Lycksele, Örnsköldsvik, Sundsvall-Härnösand (Midlanda) en Vilhelmina in Zweden. Daarnaast zijn er de bestemmingen Kokkola en Mariehamn in Finland.
Partner
Zweden is een belangrijke bestemming voor zowel zaken- als vakantiereizigers. Om deze reden is NextJet voor ons een belangrijke partner, waarmee we onze aanwezigheid op de Scandinavische markt kunnen vergroten’, zegt Frank Prillevitz, KLM Director Alliances.
Magnus Ivarsson, de CEO van NextJet, vult aan: ‘Dankzij deze nauwere samenwerking kunnen we ervoor zorgen dat reizigers vanaf ruim 150 KLM-bestemmingen soepeler naar Scandinavië en Finland kunnen reizen via Amsterdam, op één enkel ticket.’