
Europa-Park viert dit jaar zijn 40-ste verjaardag. Het park in het Zuid-Duitse Rust, aan de rand van het Zwarte Woud, gaat het jubileum komend jaar uitgebreid vieren. Zo wordt op 11 juli een groot verjaardagsfeest gehouden, waarbij het park tot middernacht open blijft.
Europa-Park, dat zijn jubileumjaar begint met de recent gewonnen award ‘beste attractiepark ter wereld’, kreeg de afgelopen 40 jaar ruim 100 miljoen bezoekers over de vloer. Onder hen zijn de laatste jaren steeds meer Nederlanders. Europa-Park wordt hiervoor steeds meer samen met de Nederlandse reisbranche.
De laatste jaren ontwikkelt Europa-Park zich verder tot een bestemming voor kort verblijf. Met vijf hotels en 4.000 bedden beschikt het park over het grootste hotel-resort van Duitsland. ‘Veel reisverkopers adviseren Europa-Park als tussenstop voor mensen die met de auto onderweg zijn naar hun vakantiebestemming in Zuid-Europa’, zegt Henk Groenen, die Europa-Park in Nederland vertegenwoordigt.
Europa-Park opent 28 maart zijn deuren weer. Het seizoen loopt tot en met 8 november.