
EurAm heeft de termijn van gratis annuleren verruimd van 72 naar 120 uur na boeking. ‘Dat geeft reisprofessionals meer flexibiliteit’, stelde business development manager Vincent Hekkert woensdag via een live-sream op de website van EurAm, waar hij de plannen voor de tweede helft van dit jaar uit de doeken deed.
Agenten kunnen nu ook eenvoudig hun favoriete hotels op een route kiezen, terwijl op veel meer plaatsen de favoriete hotels van EurAm worden aangegeven. Dat zijn hotels waarover geen klachten zijn en die een goede prijs-kwaliteit verhouding hebben.
De content voor de VS en Canada op de website van EurAm is belangrijk verbeterd, met insider tips die alleen voor de reisagent zichtbaar zijn. ‘Deze kunnen hiermee nog meer hun toegevoegde waarde bewijzen bij de klant.’
Webinars
EurAm heeft in het najaar zes webinars over drie onderwerpen op de agenda staan:
EurAm voor beginners (12 september om 10 uur en 14 september om 14.00 uur)
EurAm voor gevorderden (13 september om 10 uur, 16 september om 14.00 uur)
Later dit jaar volgen webinars over Andalusië, de populaire regio in het zuiden van Spanje, dat EurAm sinds dit voorjaar aanbiedt.
EurAm heeft twee plaatsen beschikbaar voor reisagenten tijdens een workshop met Kimpton Hotels in Amsterdam op 19 september. Gegadigden dienen hiervoor een bericht achter te laten bij de aankondiging van de workshop op de Facebook-pagina van EurAm.
Hekkert beloofde in de eerste week van oktober veel nieuwtjes en insider tips door te sturen uit de VS, wanneer de winnaarsreis van EurAm naar West-Amerika plaatsvindt, samen met airberlin en TravMagazine.
Bekijk hier de Facebook-pagina van EurAm.