
DTA (Dutch Travel Alliance) en Corendon gaan hun samenwerking intensiveren. De twee partijen hebben tot doel komend jaar samen verder te groeien.
De nieuwe afspraak werd beklonken tijdens de jaarlijkse Meet & Greet van de DTA-aandeelhouders en de B2B-relaties/leveranciers.
‘In deze tijd is het geweldig dat je samen afspraken kunt maken op basis van een win-win contract’, zegt Erik van der Waard, voorzitter van de Raad van Commissarissen van DTA.
‘Afgelopen jaar is gebleken dat Corendon en de DTA elkaar erg goed liggen en om die reden zijn de bestaande afspraken opengebroken en verbeterd. Partijen hebben daarbij de focus op de langere termijn. Zakelijk geeft dit rust, zodat we ons komend boekjaar volledig op de business kunnen richten. Toeleverancier en aandeelhouders kunnen verder op basis van een mooie overeenkomst en weten waar ze aan toe zijn.’
De inkooporganisatie DTA heeft onlangs 11 nieuwe aandeelhouders aangesloten die overgestapt zijn vanuit TravelXL. Deze zijn eveneens toegevoegd aan de contractafspraken met Corendon.
Van der Waard: ‘Hieruit spreekt vertrouwen en waardering en dat wordt door ons zeer gewaardeerd. Wij houden ervan om zaken te doen op basis van wederzijds respect en waardering. En Corendon past met de nieuwe afspraken uitstekend bij die gedachte.’
Corendon is ook tevreden over de samenwerking en de resultaten van het afgelopen jaar, zegt Debora de Roos, directeur Marketing van Corendon.
‘DTA is een zeer waardevolle partner van ons en om komend jaar nog verder te groeien met elkaar hebben wij besloten om de bestaande deal te verbeteren. We kijken uit naar een fantastisch 2024.’
Per 1 november 2023 telt de DTA 43 aandeelhouders en vormt daarmee de grootste onafhankelijke inkoopcombinatie in de reissector in Nederland.
Foto (vlnr): Arnoud Meijer (directeur DTA), Erik van der Waard (voorzitter RvC DTA), Debora de Roos (directeur Marketing Corendon), Jan Nijenhuis (RvC DTA), Arjan Dijkshoorn (RvC DTA) en Eugene la Haye (directeur Accounting & Reporting Corendon).