
Onder de naam ‘Premium Platinum’ heeft Corendon een nieuw label gelanceerd voor de allerbeste vijfsterrenhotels in het assortiment.
De lancering vond plaats op de Masters Expo, de beurs voor luxe en lifestyle, die tot en met maandag 12 december wordt gehouden in de RAI in Amsterdam.
Corendon-oprichter Atilay Uslu overhandigde het nieuwe Corendon-magazine met daarin het nieuwe luxe aanbod aan Yves Gijrath, CEO en founder van Masters Expo.
De hotels binnen het ‘Premium Platinum’ label zijn door de inkopers van Corendon speciaal geselecteerd op basis van kwaliteit, gastvrijheid, uitmuntende service, luxe en de hoogste klantbeoordelingen. Slechts veertien hotels en resorts vallen onder dit label doordat zij uitblinken in gastronomie, ligging en stijl, zegt Corendon.
‘Naast het ‘Premium’ label hebben we nu ook voor de meest luxe vijfsterrenhotels een label gecreëerd’, zegt Uslu.
‘Met de toevoeging van het label ‘Premium Platinum’ vergemakkelijkt Corendon de zoektocht voor klanten die echt op zoek zijn naar ultieme luxe. We hebben nu in totaal veertien hotels en resorts onder dit label en hopen dit snel uit te breiden naar meer.’
De Corendon-klant heeft nu de keuze uit hotels met super-de-luxe faciliteiten op bestemmingen als Dubai, Egypte, Griekenland, Indonesië, Portugal, Spanje en Turkije. De hotels blinken uit in gastronomie, service, ligging en stijl.
In het aanbod zijn de meest luxe suites met privézwembad of jacuzzi te vinden. Hotels hebben een fenomenaal uitzicht vanaf het rooftop terras of een superieure locatie direct aan het strand, zo belooft Corendon.
Een kleine greep uit het aanbod:
in Dubai ligt het Armani hotel in het hoogste gebouw van de wereld: de Burj Khalifa. In hotel Atlantis the Palm is het Lost Chambers Aquarium te vinden, een van de grootste aquariums ter wereld. In de Ikos hotels hebben Michelinsterren-chefs de menu’s met zorg samengesteld en het Maxx Royal Kemer hotel biedt zelfs een helikopterservice. (Foto Shutterstock).