
Brussels Airlines ziet een groeiende vraag naar bestemmingen met lagere temperaturen in de zomermaanden. De Belgische luchtvaartmaatschappij vervoert dit jaar 12 procent meer passagiers naar Scandinavië dan in 2024.
In samenwerking met reisorganisatie Nordic heeft Brussels Airlines Evenes (Noorwegen) aan zijn netwerk toegevoegd. Ook bestemmingen als Edinburgh (Schotland) en Bilbao (Spanje) winnen steeds meer aan populariteit.
‘Door de hittegolven in heel Europa zoeken steeds meer mensen naar bestemmingen met aangename temperaturen’, zegt Brussels Airlines, dat haar bestemmingsaanbod heeft uitgebreid om op deze vraag in te spelen.
Funchal (Madeira, Portugal) is sinds zomer 2025 nieuw in het Brussels Airlines-netwerk. Ondanks de zuidelijke ligging zorgt het Atlantische klimaat voor over het algemeen gematigde temperaturen: warmer in de winter en koeler in de zomer.
Evenes ligt in de regio Ofoten (Noorwegen) en werd eveneens in 2025 aan het netwerk toegevoegd. Zelfs midden in de zomer blijft het er aangenaam koel.
Bestemmingen die al langer in het netwerk zitten, maar ook in een hete zomer voor verkoeling zorgen: Stockholm en Göteborg (Zweden), Kopenhagen (Denemarken), Oslo (Noorwegen), Vilnius (Litouwen), Edinburgh (Schotland) en Bilbao (noorden van Spanje). (Foto Shutterstock).
Geef een reactie