
Noord-Europa specialist BBI Travel heeft zijn huisstijl en website vernieuwd. De naam is nu voorzien van de term Experience. ‘Met ons ‘trackrecord’ sinds begin jaren 60 en het grote aantal belevenisreizen vinden wij dat BBI Travel en het woord Experience in één adem genoemd kunnen worden’, zegt directeur Henk van der Kooi.
Bij BBI Travel zijn de winter(sport)reizen naar Scandinavië & Finland al boekbaar, evenals de zeereizen met Hurtigruten met vertrek in 2016.
Nieuw komende winter zijn de rechtstreekse chartervlucht op donderdag naar Kuusamo & Kittilä in Fins Lapland met Transavia. De nieuwe bestemming in Fins Lapland is Ruka. Daarnaast is het aanbod aan privé-chalets en blokhutten in Saariselkä uitgebreid.
Voor Noorwegen worden de 10-daagse reizen, inclusief een overtocht met Color Line van Kiel naar Oslo nu ook als 8-daagse arrangementen aangeboden. ‘Er is momenteel nog veel beschikbaar tegen gunstige tarieven. Daarom is het zaak vroeg te boeken’, zegt Van der Kooi.
De nieuwe website, met agenten-login, is hier te zien.
Beste Henk, frisse nieuwe huisstijl en aansprekende website. Mooi !! Amel