
Avila Reizen heeft samen met fotograaf Jimmy Nelson een aantal exclusieve reizen ontwikkeld. De samenwerking werd vrijdagmiddag gepresenteerd op de Masters Expo in Amsterdam.
Tegelijk presenteerde Avila een koffietafelboek ter gelegenheid van zijn 15-jarig bestaan, waarvan Nelson het eerste exemplaar in ontvangst nam.
Jimmy Nelson werd bekend met groots opgezette, vaak geënsceneerde portretten van inheemse gemeenschappen wereldwijd. Al meer dan vier decennia reist hij de wereld over en ontmoet hij gemeenschappen die diep verbonden zijn met de natuur en met elkaar. Zijn reizen gaan niet om afstand, maar om diepgang, zegt Avila in een toelichting.
‘Hij betreedt plaatsen waar authenticiteit, respect en aandacht leidend zijn. Jimmy nodigt anderen uit om deze manier van kijken te delen. Zijn blik is een uitnodiging: om met je ogen te kijken, maar met je hart te zien. En precies dat vormt nu de basis voor een bijzondere samenwerking.’
Avila Reizen heeft in samenwerking met Nelson een reeks exclusieve curated journeys ontwikkeld; zorgvuldig samengestelde reizen voor een select gezelschap.
De reizen zijn volgens Avila ontworpen om de zintuigen te prikkelen, de ritmes van het land te voelen, verhalen te delen met lokale gemeenschappen en momenten van eenvoud en gratie mee te maken. ‘Verwacht geen klassieke reisroute, maar een beleving waarin verbinding, verwondering en rust centraal staan’, aldus Avila.
Elke reis, of dat nu eindeloze zandduinen of afgelegen vissersdorpen zijn, wordt begeleid door Jimmy en zijn team. Een deel van de opbrengst van deze reizen gaat naar de Jimmy Nelson Foundation, waarmee gemeenschappen geholpen worden hun cultureel erfgoed levend te houden.
De speciale reizen zijn tegen commissie bij Avila te boeken door reisagenten.
Foto: Tim van der Wel en Hilda van der Wel-Gonzalez van Avila met Jimmy Nelson (rechts). (Foto TravMagazine/Theo de Reus).
Geef een reactie