
ANWBcamping.nl is uitgeroepen tot beste website in de categorie Travel in het jaarlijkse consumentenonderzoek van bureau WUA!. Ruim 8.800 gebruikers beoordeelden meer dan 29.000 websites op zaken als gebruiksvriendelijkheid, aanbod en uitstraling. In de ranking kwam de site van de ANWB er als beste uit, gevolgd door Vacansoleil en Booking.com.
ANWBcamping.nl eindige op plek twee in de overall statistieken, waar bloemist Fleurop de eerste plek behaalde.
De top-10 in Travel van WUA! wordt verder gevuld door Trivago – dat tevens de grootste stijger is in de lijst – en Corendon, Efteling, Vrij Uit, KLM, Transavia en FOX.
Volgens Roderick Eeninkwinkel, Senior Online Marketeer bij ANWB, is er de afgelopen jaren flink gewerkt aan ANWBcamping.nl. ‘We hebben nu een site die technisch goed in elkaar zit, met inspirerend design en beeld, gebouwd vanuit de klantfocus met goede content.’