
Na twee recordjaren verwacht Alltours voor het lopende boekjaar 2025/26 opnieuw groei, met een omzetplus van 6 procent. De boekingen voor de winter en zomer 2026 zijn vroeger van start gegaan en liggen op koers.
Dat verklaarden Anne Vollmer (key accountmanager) en Jens Völmicke (directeur marketing & retail) van de Duitse touroperator dinsdagochtend op de traditionele persconferentie van Alltours bij de start van de ITB in Berlijn.
Alltours Group behaalde in boekjaar 2024/25 een record in omzet, aantal passagiers en winst. De groepsomzet steeg 18 procent naar 2,7 miljard euro. Het aantal passagiers bedroeg 2,54 miljoen, een plus van 11 procent. Het resultaat voor belastingen en afschrijvingen bedroeg 115,6 miljoen euro (een plus van 16 procent).
Bij de actuele boekingen is Griekenland een topbestemming voor Alltours, met de eilanden Kreta, Rhodos, Kos en Corfu voorop. De grootste bestemmingen dit lopende boekjaar zijn Mallorca en de vakantieregio’s aan de Turkse Riviera.
Ook Alltours heeft passagiers die vastzitten in Midden-Oosten. Dat betreft vooral doorreizigers die via luchthavens van de Emiraten terug naar huis vliegen, zoals uit de Malediven. ‘We bekommeren ons om hen en zorgen dat ze zo gauw mogelijk weer naar huis kunnen zodra de situatie het toelaat.’ (Foto TravMagazine/Theo de Reus).
Geef een reactie