
Europeesche Verzekeringen ‘overviel’ afgelopen week diverse reisbureaus die mee hadden gedaan aan de fotowedstrijd, waarbij VIP-kaartjes voor de filmavonden van de reisverzekeraar te winnen waren.
Reisbureaus konden in diverse rondes meedoen om de prijzen. Op vijf verschillende locaties worden filmavonden gehouden, waarvoor zich al honderden teams hebben aangemeld. De winnende reisbureaus krijgen voor die avond een VIP-behandeling.
Diverse teamleden gingen langs bij de reisbureaus. Saskia Engels (links op de foto) bezocht onder andere Skiën in Frankrijk en Dolfijn Reisburo. Naast een Oscar arriveerde ze ook met een heerlijke taart en oorkondes.
‘Een Oscar uitreiken is geen kleinigheid. Zeker niet als de bestelde taarten onvindbaar blijken, je vervolgens een parkeerbon blijkt te hebben vanwege ik-ga-even-in-10-minuten-de-taarten-ophalen-maar-ben-een-uur-weg-regel en het inderhaast geregelde vervangende gebak een verkeersdrempel niet overleeft… Maar alles vergeven en vergeten als je de drempel overstapt in Raamsdonkveer. Else Schepers, Bo van den Bosch en Sabrina Muller, die zich eerst afvroegen wie er nu, met de handen vol, met de deur in huis viel waren blij verrast! Collega Jentine Groeneveld zien we de 20e. Zeer vertraagd, want natuurlijk stond er een auto in de brand op de A16, naar Dolfijn Reisburo in Ridderkerk, waar Nanda Gravestijn alleen het fort bewaakte. Nanda had het eigenlijk wel een beetje verwacht, maar de ochtend was voorbij gegaan zonder Europeesche op de stoep! Ook zij blij en ook de grote vraag: ‘wat trekken we aan?’