
Airberlin heeft donderdag vijf prijsacties tegelijk gelanceerd voor de Nederlandse reisbranche, waarbij voordelig naar zowel Europa als daarbuiten kan worden gevlogen.
Het gaat om family/zon, met 100 procent kinderkorting naar onder andere Alicante, Barcelona, Tenerife, Catania, Corsica en Heraklion in de periode 1 oktober tot en met 15 december.
De tweede is DACH, met vluchten vanaf 89 euro all-in naar Duitsland, Zwitserland of Oostenrijk in de periode tot en met 30 september.
Düsseldorf
De derde actie is USA, retour New York of Miami vanaf 569 euro in september of oktober, non-stop vanaf Düsseldorf, de belangrijkste luchthaven van airberlin voor de Nederlandse markt.
De vierde actie, onder de naam Eastbound, biedt combinaties van airberlin en partner Etihad naar onder andere Thailand (vanaf 519 euro), Kenia (vanaf 579 euro), Vietnam (vanaf 609 euro) en Australië (vanaf 1.179 euro).
Tenslotte brengt airberlin de veelbekroonde FullFlat businessclass onder de aandacht, met tarieven vanaf 2.209 euro naar Zuid-Oost Azië.
Vakantie
‘Komend weekeind is de zomervakantie in de Duitse deelstaat Nordrhein Westfalen (Düsseldorf, Keulen, Münster) afgelopen, ideaal voor de Nederlandse regio’s Zuid en MIdden die nog respectievelijk één en twee weken vakantie hebben’, zegt Bjorn Gianotten, country manager Benelux van airberlin.
Op alle vluchten van airberlin is het vervoer van ruimbagage en de service aan boord inclusief in de prijs. Reisagenten kunnen boeken via de GDS, hun consolidator of partner.airberlin.com.
Door Theo de Reus
© 2014 TravMedia Company Hilversum. Alle rechten voorbehouden