
Egypte is weer helemaal terug als bestemming. Dat was de boodschap tijdens de jaarlijkse TUI managersreis, die dit jaar plaatsvond in Egypte. In totaal werd 135 retailmanagers op deze zonovergoten bestemming door Arjan Kers (General Manager) en Nico van der Veer (directeur Reisbureaus) bijgepraat over de ontwikkelingen binnen TUI.
Hieruit bleek onder andere dat de groei van de TUI reisbureaus conform de doelstellingen verloopt, zoals opgenomen in de strategie van de reisorganisatie. Daarnaast was er uiteraard ook volop de gelegenheid nieuwe kennis op te doen over Egypte en het TUI-aanbod ter plaatse.
Egypte is weer helemaal terug en vooral voor de zongenieters de ideale vakantiebestemming. De keuze voor deze bestemming voor de jaarlijkse managersreis van TUI was dan ook snel gemaakt. In vier dagen tijd werden diverse hotels bezocht en werden verschillende excursies gemaakt, waaronder een woestijn quadtour en een boottocht. Ook een echt Halloween feest ontbrak niet. De groep verbleef de eerste dagen in het JAZ Makadi Aquaviva Resort. Aansluitend genoten de managers van de weelderige luxe van het Baron Palace Sahl Hasheesh Resort.