
Sunny Cars en Sunair trekken met hun pubquiz, die momenteel door het land toert, in totaal zo’n 500 reisagenten. ‘Deze laagdrempelige manier van werken slaat erg aan’, stelden Hans Knottnerus (general manager Sunny Cars Nederland en België) en Jan-Bert Wissink (directeur Sunair) tijdens de pubquiz in Grand Café Soestdijk in Enschede.
De pubquiz wordt tot en met mei op zes plaatsen in het land gehouden. De locatie is steevast een bekende horecagelegenheid waar na werktijd een quiz wordt gespeeld met leuke weetjes, muziekvragen en kennisvragen over Sunny Cars en Sunair. Met de bekende borrel en bitterbal en prijzen voor de winnaars is de avond steevast geslaagd.
Uitje
‘Deze aanpak sluit aan op de moderne tijd, waarin de bezetting op het reisbureau krap is en medewerkers weinig tijd hebben om een hele middag of avond met alleen informatie-overdracht bij te wonen’, zegt Wissink.
De stedenspecialist en de autobroker hebben dezelfde doelgroep, namelijk de reisverkoper, zegt Knottnerus. ‘We werken alle twee 100 procent B2B. Voor veel reisbureaumedewerkers is de pubquiz een leuk uitje na werktijd. En je kunt meteen netwerken, want er zijn voldoende collega’s aanwezig. Voor ons is het een leuke manier om ons gezicht te laten zien.’
Hoewel de pubquiz van dit jaar nog in volle gang is (met bijeenkomsten in Den Bosch, Rotterdam en Alkmaar), denken beide bedrijven al aan voorzetting van het event voor volgend jaar.
Foto: het team van Sunny Cars en Sunair (vlnr): Rianne Zoet (salesrep Sunny Cars), Hans Knottnerus (general manager Sunny Cars Nederland en België), Jutta van Peer (key accountmanager Sunny Cars), Hindrika de Vriens (salesrep Sunair) en Jan-Bert Wissink (directeur Sunair).