
Disney Cruise Line heeft deze week de loper uitgerold voor Nederlandse reisagenten en touroperators. Aan boord van de Disney Dream, die voor de gelegenheid aanmeerde in Rotterdam, kregen de reisprofessionals een exclusieve blik achter de schermen. Het doel van de dag: de branche onderdompelen in het aanbod van de rederij om Nederlandse vakantiegangers in de toekomst nog beter te kunnen adviseren.
Het uitgebreide programma begon met een lunch in het klassiek ingerichte restaurant Royal Palace. Vervolgens kregen de genodigden een rondleiding langs de diverse faciliteiten van het schip. Van de verschillende accommodaties en kids clubs tot de speciale ruimtes die enkel toegankelijk zijn voor volwassenen: alle facetten van het schip kwamen aan bod.
Tijdens de toer werd extra stilgestaan bij de karakteristieke elementen van een Disney-cruise. Zo maakten de deelnemers kennis met het unieke rotational dining-concept, de culinaire immersieve dinerervaringen en het entertainmentaanbod op het schip, dat onder meer bestaat uit live shows van Broadway-kwaliteit.
Stijgende vraag in Nederland
De timing van het scheepsbezoek is niet toevallig. De interesse in cruisereizen onder Nederlanders groeit, en Disney Cruise Line speelt daar actief op in. ‘De interesse in Disney Cruise Line binnen de Nederlandse markt blijft groeien’, licht Isabelle Willemsens, Country Director Northern Europe bij Walt Disney Parks and Resorts, toe. ‘Door reisprofessionals zelf aan boord te verwelkomen, laten we hen ervaren hoe premium service, entertainment van wereldklasse en Disney storytelling samenkomen. Die ervaring helpt hen om klanten nog beter te adviseren.’
Europese uitbreiding
Het bezoek aan de Maasstad maakte deel uit van een 7-daagse cruise naar de Noorse fjorden met Southampton als vertrek- en eindpunt. Het schip keert op 15 augustus 2026 alweer terug in Rotterdam, dan als onderdeel van een 3-daagse trip vanuit Engeland.
De stop in Nederland past in de bredere strategie van Disney Cruise Line om de aanwezigheid op het Europese continent stevig uit te breiden. Zo werd recent bekendgemaakt dat de Disney Wish in de zomer van 2027 voor het eerst naar Europa komt. Daarmee krijgen Europese reizigers aanzienlijk meer opties om dicht bij huis aan boord te stappen.
Om reisagenten continu te ondersteunen bij de verkoop van de reizen, wijst de rederij tot slot op de Disney Stars-app. Via dit platform kunnen reisprofessionals terecht voor producttrainingen, verkoopondersteuning, het laatste nieuws en specifieke aanbiedingen voor de agenturen.
Geef een reactie