
TUI is volledig klaar voor het komende zomerseizoen, dat laat topman Sebastian Ebel (CEO TUI Group) weten in een verklaring.
Reizigers hoeven niet te vrezen voor geannuleerde vluchten door brandstoftekorten of onaangename prijsverhogingen achteraf.
Volgens Ebel hoeven vakantiegangers zich geen zorgen te maken over de operationele planning. ‘We zijn goed voorbereid op het zomerseizoen, met een stabiele aanvoer van vliegtuigbrandstof. We verwachten geen verstoringen en onze activiteiten zullen volgens plan verlopen.
Daarnaast geeft Ebel een duidelijke prijsgarantie. Vanwege de wisselende brandstofprijzen bestond angst voor naheffingen, maar de TUI-topman is daar duidelijk over: ‘De prijs waarvoor je hebt geboekt, is de prijs die je betaalt. Er komen geen verrassingen of prijsverhogingen achteraf.’
Geef een reactie