
Qatar Airways zet een belangrijke stap in de versterking van haar aanwezigheid in Zuid-Amerika met de aankondiging van nieuwe vliegverbindingen naar Caracas en Bogotá. Vanaf 22 juli 2026 start de luchtvaartmaatschappij uit Doha met vluchten naar de hoofdsteden van Venezuela en Colombia. Hiermee schrijft de onderneming geschiedenis als de eerste luchtvaartmaatschappij uit de Golfregio die op Caracas gaat vliegen en de eerste maatschappij die een rechtstreekse verbinding tussen het Midden-Oosten en deze twee Zuid-Amerikaanse bestemmingen realiseert.
De nieuwe route wordt twee keer per week uitgevoerd, op woensdag en zondag. De vluchten zijn zo gepland dat reizigers vanuit Zuid-Amerika via Hamad International Airport in Doha soepel kunnen doorreizen naar belangrijke markten in Azië en het Midden-Oosten, waaronder bestemmingen in China, Japan, Australië en de Verenigde Arabische Emiraten. Met de toevoeging van Caracas en Bogotá groeit het aantal bestemmingen van Qatar Airways in de Amerika’s naar zestien, een aanzienlijke uitbreiding sinds de maatschappij in 2010 haar eerste Zuid-Amerikaanse route naar São Paulo opende.
Deze expansie maakt deel uit van een bredere groeistrategie waarbij de luchtvaartmaatschappij deze zomer haar wereldwijde netwerk herstelt naar meer dan 160 bestemmingen. Door Caracas en Bogotá aan het schema toe te voegen, onderstreept de maatschappij haar ambitie om de connectiviteit tussen het Midden-Oosten en de rest van de wereld verder te optimaliseren. Reizigers kunnen de nieuwe vluchten inmiddels boeken via de officiële website en de mobiele applicatie van de luchtvaartmaatschappij.

Geef een reactie