
Nadat de Vacalians Group en Vacanceselect/Selectcamp in april dit jaar hun krachten bundelden, volgen nu drie benoemingen binnen de Vacalians Group.
Philip Timmermans treedt toe tot de directie als COO Noord-Europa, waarbij hij verantwoordelijk is voor de merken Vacanceselect, Selectcamp en Canvas. Timmermans (48), geboren in België, heeft 20 jaar bestuurlijke ervaring in de algemene directie en het management van bedrijven als Skiworld, Thomas Cook en Sunweb. Hij behaalde een master in de toegepaste economie aan de Universiteit Antwerpen en volgde de MBA-opleiding aan de Gent Business School.
Loek van de Loo, oprichter van Vacanceselect en Selectcamp, wordt lid van de Raad van Advies. Hij richtte 35 jaar geleden Vacanceselect op. Onder zijn leiding groeide de onderneming uit tot een van de toonaangevende bedrijven in de camping- en glampingbranche.
Zijn zoon Alessandro van de Loo treedt toe als Deputy COO.
Vacalians Group heeft een portfolio van ruim 27.000 campingaccommodaties, meer dan 1.400 bestemmingen in 19 landen, een bestand van ruim 28 miljoen online bezoekers en heeft een gemiddelde jaarlijkse groei van zo’n 32 procent.
Vacalians Group zegt nummer 1 in Europa te zijn. Het bedrijf is actief met alle activiteiten in de branche: campingexploitant, distributeur, verkoop van stacaravans en B2B-diensten. De Vacalians Group bestaat uit een Europees team van meer dan 2.000 medewerkers. In Alkmaar zetelt een van de twee hoofdvestigingen van de Frans-Nederlandse alliantie. Van hieruit wordt de consumentbewerking voor Noord-Europa aangestuurd. Het andere hoofdkantoor is in Sète te Zuid-Frankrijk.