
De jury van de verkiezing Reisbureau van het Jaar 2018 is eruit, maar de juryleden hebben geheimhoudingsplicht tot 14 mei.
Tijdens een laatste bijeenkomst op de redactie van TravMagazine in Hilversum werden vrijdag de genomineerde reisbureaus tegen het licht gehouden en werden na lang beraad de uiteindelijke winnaars bepaald.
Eerder deze maand brachten de juryleden een bezoek aan alle genomineerde reisbureaus. Dat was het laatste onderdeel van de verkiezing, die verder onder andere bestond uit het maken van een reisvoorstel, marketingcase, bezoek van een mystery shopper (inclusief call en mail) en de battle in Europa-Park.
De winnaars worden op maandag 14 mei bekendgemaakt tijdens het feestelijke TravMagazine Reisagentengala in Amsterdam.