
Met Oppenheim Travel, Eigen Wijze Reizen en Norske Turist Service heeft automatiseringsbedrijf 1TIS zijn klantenbestand flink uitgebreid.
‘Het zijn drie mooie reisspecialisten, waarbij Oppenheim Travel al 40 jaar bestaat, Eigen Wijze Reizen al 30 jaar en Norske al sinds 1953 bestaat. Iedere specialist heeft zijn eigen wensen en behoeftes rondom automatisering en wij gaan hen op maat bedienen’, zegt directeur Rico van Loenen.
‘Door 11 jaar ervaring in de reiswereld begrijpen wij wat de eisen en wensen zijn op het gebied van software en het automatiseren van werkprocessen. Wij bewijzen dat het administratief verwerken van incentives, groepsreizen, individuele reizen en maatwerk reizen efficiënt en eenvoudig kan.’
Foto: Rico van Loenen, midden achter, tussen enkele collega’s.