
Na een periode van moederschapsrust is Eva Van Herbruggen weer aan het werk als vertegenwoordiger voor Grecotel. Zij wordt vanaf heden bijgestaan door Yorg Bonami (Aviareps).
De Griekse luxe hotelcollectie Grecotel Hotels & Resorts heeft al meerdere goede jaren achter de rug met positieve boekingscijfers voor de Belgische en Nederlandse markt. Eva van Herbruggen: ‘We merken dat onze partners dankbaar beroep doen op de lokale vertegenwoordiging die de noden van de markt begrijpt. Om in de toekomst hoogstaande service te kunnen blijven bieden en Grecotel nog meer zichtbaarheid te geven via unieke acties en verschillende touroperator partners, hebben we het team uitgebreid.’
Eva is beschikbaar voor de partners en gaat over de Counter Club, business development, marketing, strategische partnerships en media samenwerkingen (Eva.VanHerbruggen@grecotel.com). Reisagenten kunnen bij Yorg terecht voor hotel- en boekingsinfo of een productpresentatie (Yorg.Bonami@grecotel.com).