
Tijdens de komende Travel Trade Days is TravelSpirit opnieuw prominent aanwezig binnen het Travel&Tech programma. Op het TravelSpirit Tech Plein in hal 9 vormen acht stands een compacte maar krachtige presentatie van wat er vandaag mogelijk is op het gebied van digitalisering in de reisbranche. Van slimme betaaloplossingen en data-inzichten tot beveiliging, marketing en digitale reisvoorstellen, bezoekers ontdekken er hoe reisorganisaties van groot tot klein hun customer journey slimmer kunnen organiseren.
Samen met partners
Net als vorig jaar werkt TravelSpirit samen met een selectie gespecialiseerde partners. Dit jaar zijn dat Mollie, Appit, STO Garant en VZR Garant, Travel Intelligence, OrangeTalent en SecDesk. Samen laten zij zien hoe moderne reisbedrijven profiteren van slimme koppelingen, geautomatiseerde workflows en praktische technologie waarmee teams sneller, efficiënter en klantgerichter kunnen werken.
Ook de Visual Tour Builder van TravelSpirit is aanwezig. Deze tool groeit snel in populariteit onder ZRA’s, reisbureaus en gespecialiseerde reisaanbieders die professionele, digitale reisvoorstellen willen creëren in hun eigen stijl.
Digitale vervolgstap
Bezoekers kunnen op beide dagen meerdere presentaties volgen, waaronder sessies over cybersecurity, online betalingen, data-inzicht en reisapps. TravelSpirit benadrukt dat er voor iedere reisorganisatie een vervolgstap te zetten is, of je nu net begint met digitaliseren of al flink op weg bent. Daan Lodewijks, die dit organiseert namens TravelSpirit, ziet het Tech Plein dan ook als de plek waar reisbedrijven van klein tot groot inspiratie opdoen voor hun volgende digitale stap.
Het TravelSpirit Tech Plein is te bezoeken op woensdag 7 en donderdag 8 januari tijdens de Travel Trade Days in de Jaarbeurs Utrecht. Meer praktische informatie, het volledige programma en een overzicht van alle partners is te vinden via de website van TravelSpirit.
In de komende editie van TravMagazine lees je een uitgebreid achtergrondartikel over het TravelSpirit Tech Plein en de samenwerking met de partners.

Geef een reactie