
Silverjet Vakanties heeft Qatar toegevoegd aan haar aanbod. De touroperator heeft een selectie gemaakt van vier toonaangevende hotels en heeft de ambitie om dit product in de loop van de tijd verder uit te bouwen.
‘Het mooie aan Qatar is dat de prijzen aanzienlijk lager liggen dan in bijvoorbeeld Dubai, terwijl de kwaliteit en het serviceniveau van de hotels vrijwel identiek is’, aldus Mathijs Bos (Marketing Manager Silverjet). ‘Bekende hotelnamen zoals de Ritz-Carlton en Four Seasons zijn uiteraard vertegenwoordigd in het aanbod van Silverjet Vakanties.’
‘Toerisme naar Qatar is sterk in opkomst en terecht: je kunt er zand skiën en woestijnsafari’s maken, de Arabische historie bewonderen en vooral bij de hoofdstad Doha wachten er zandstranden, zalige zeewatertemperaturen, goede duikfaciliteiten en tal van mogelijkheden om te golfen.’ Bekijk hier het Qatar-portfolio van Silverjet Vakanties.
De touroperator houdt in de week van 19 tot en met 23 september weer zijn bekende salesrun en dinerpresentaties.