
Ter ere van Nationale Vriendinnendag hield Corendon maandagmiddag een gezellige High Tea in het Mondi Restaurant in Corendon Amsterdam New-West (a Tribute Portfolio Hotel).
Voor het event waren talloze ‘vriendinnen’ uit de branche uitgenodigd, die ieder weer een vriendin mochten meenemen. Het resultaat was een groep van 50 deelnemers, bestaande uit een mix van reisagenten en medewerkers van Corendon, inclusief enkele kantoormedewerkers.
Het werd een ontspannen middag vol hapjes, thee en goed gezelschap. Een mooie gelegenheid om bij te praten met collega’s uit de branche, de nieuwtjes van Corendon te horen en collega’s van het hoofdkantoor te ontmoeten.
‘Het is een heel laagdrempelige manier om met elkaar in gesprek te komen’, zegt Tineke Boele, Salesmanager Retail bij Corendon. ‘Het versterkt de relatie als je er een gezicht bij hebt. Dat geldt naar beide kanten.’
(Tekst gaat verder onder de foto)

Het is de eerste keer dat Corendon Nationale Vriendinnendag op deze manier viert. Later dit jaar worden meer evenementen gehouden op speciale data.
Nationale Vriendinnendag werd in 2011 geïnitieerd door weekblad Flair en wordt in Nederland en België jaarlijks gehouden op de derde zaterdag van maart.
Foto geheel boven: het team van Corendon (vlnr): Eline, Cigdem, Sylvia, Tineke, Marijke, Tessa en Corina (Foto’s Tina Bakker).
Geef een reactie