
Garuda Indonesia breidt het vluchtschema tussen Amsterdam (AMS) en Jakarta (CGK) uit met een derde wekelijkse frequentie per 1 juli 2026. De extra rotatie wordt uitgevoerd op woensdag. Door de vertrektijd vanuit Jakarta kort na middernacht begint de terugreis voor reizigers met een binnenlandse aansluiting – zoals vanaf Bali (DPS) of Medan (KNO) – reeds op dinsdagavond.
Met deze uitbreiding versterkt Garuda Indonesia het bestaande schema van twee wekelijkse vluchten, waardoor extra commerciële mogelijkheden ontstaan tijdens het zomerseizoen. Reizigers profiteren van meer keuzevrijheid, betere aansluitingsmogelijkheden en een verder geoptimaliseerde verbinding tussen Nederland en Indonesië.
Rick Wouters, Sales Manager voor Europa:
“Dit is bijzonder positief nieuws en een krachtig signaal van vertrouwen in de Nederlandse en Europese markt. Het onderstreept dat Garuda Indonesia, samen met de voltallige directie, volledig gecommitteerd is aan deze route. Ondanks de vragen die de afgelopen periode leefden, kijken wij met overtuiging vooruit en zetten wij nu concrete stappen om deze verbinding verder te versterken en uit te bouwen. Mijn team en ik kijken ernaar uit om samen met alle reisprofessionals deze extra capaciteit om te zetten in een succesvolle zomer voor ons allemaal. Wij gaan daarover graag met u in gesprek.”
Het zomerschema 2026 omvat de volgende vluchten:
GA88 CGK → AMS
- Woensdag: 01:10 → 11:00 (1 jul – 22 okt)
- Donderdag / Zondag: 22:00 → 07:50 +1 (doorlopend)
GA89 AMS → CGK
- Maandag / Zaterdag: 12:05 → 07:55 +1 (doorlopend)
- Woensdag: 14:00 → 09:50 +1 (1 jul – 22 okt)
De nieuwe frequentie is zichtbaar in de reserveringssystemen. Daarnaast wordt de samenwerking met KLM op geselecteerde vluchtdagen voortgezet, waardoor aanvullende connectiviteitsopties richting Jakarta beschikbaar blijven. De betreffende vluchten worden zichtbaar in de systemen zodra de verwerking is afgerond.
Geef een reactie