
Van 5 t/m 7 februari 2026 vormen de Brabanthallen in ’s-Hertogenbosch het decor van de allereerste editie van het Vakantie Festival, het nieuwe travel lifestyle event van Nederland waar bestemmingen, reisorganisaties en travel lifestyle-merken samenkomen in een inspirerende festivalsfeer vol beleving, advies en entertainment. Een van de deelnemers is Fotografie-reizen.nl, dat bezoekers laat ontdekken hoe reizen en fotografie elkaar versterken, met reizen waarbij je niet alleen op pad gaat, maar ook leert kijken.
Verzorgde reizen met aandacht voor jou als hobbyfotograaf
Tijdens het Vakantie Festival vertellen de fotografen van Fotografie-reizen.nl je graag hoe de reizen zijn opgebouwd, welke bestemmingen op de planning staan en welke reis het beste aansluit bij jouw ervaring en interesses. Of je nu net begint met fotografie of al jaren met de camera op pad gaat: bij ons draait het om kleine groepen, persoonlijke begeleiding en volop tijd om te fotograferen op de mooiste plekken die onze wereld te bieden heeft. “Een goede foto begint niet bij de camera, maar bij aandacht,” zegt Laurens Wals van Fotografie-reizen.nl. “Op het Vakantie Festival willen we laten zien hoe je op reis momenten leert vangen die je anders mist. Je komt thuis met beelden, maar vooral met herinneringen die scherper zijn dan ooit.”
Een beleving die je leert kijken
Volgens Frits Kuijper, creatief directeur van het Vakantie Festival, past Fotografie-reizen.nl perfect bij de festivalgedachte van beleven en ontdekken. “Ze geven reisinspiratie een nieuwe laag. Bezoekers worden niet alleen enthousiast over bestemmingen, ze krijgen ook zin om anders te kijken, en dat is precies het soort energie dat bij ons festival hoort.” T.J. van Apeldoorn, strategisch directeur van het Vakantie Festival, benadrukt de waarde van specialistische reisconcepten binnen het event. “Fotografie-reizen.nl laat zien hoe reisbeleving en persoonlijke ontwikkeling samenkomen. Hun deelname ondersteunt onze ambitie om een breed en inspirerend platform neer te zetten, met ruimte voor vernieuwende reisvormen die echt iets toevoegen.”
Over het Vakantie Festival
Het Vakantie Festival vindt plaats van 5 t/m 7 februari 2026 in de Brabanthallen in ’s-Hertogenbosch en brengt bestemmingen, reisorganisaties en travel lifestyle-merken samen in een inspirerende festivalsfeer vol beleving, advies en entertainment. Benieuwd naar de mogelijkheden om deel te nemen? Kijk op https://vakantiefestival.com/info of neem contact op met ons team via sales@vakantiefestival.com / 085 486 85 41.
Geef een reactie