
De race om met EurAm mee te gaan op de Winnaarsreis is afgelopen. En wat een race was het! De Nederlandse reisprofessionals hebben het de jury erg moeilijk gemaakt.
Wij bij EurAm zijn grote technologie-fans. Ik zocht naar een ludieke manier om de winnaars aan de reiswereld bekend te maken. Mijn Belgische collega Olivier wees mij op Facebook Live.
Hoe werkt het? Heel simpel. Kondig op je Facebook Pagina aan dat je op een bepaald tijdstip live gaan uitzenden. Op dat tijdstip komen jouw fans naar jouw pagina en zien jou live uitzenden via de camera-functie van je telefoon.
Beste reisprofessionals… Het was fantastisch! Tientallen collega’s zagen mij live vanuit ons kantoor in Leuven de winnaars bekend maken. Het videootje wordt daarna automatisch geplaatst op je tijdlijn en uiteindelijk keken maar liefst 2.900 mensen naar onze video.
Met Facebook Live kan ik me voorstellen dat je als reisprofessional aankondigt dat jij een live-uitzending verzorgt vanaf een mooie studiereisplaats. En voilà, je fans kijken zo live met je mee, overal ter wereld. Gratis en voor niets. Verwacht eind september in ieder geval live streams vanuit de USA!
EurAm, tailor-made for you