
BCD Travel heeft een overeenkomst gesloten met de luchtvaartmaatschappijen van de Lufthansa Group (Austrian Airlines, Lufthansa, SWISS en Brussels Airlines) voor een test met het boeken van LH Group’s NDC content. Met het pilotproject wil BCD bepalen of de belangrijkste elementen van het NDC-proces wel kosteneffectief zijn voor klanten.
‘We hebben de vooruitgang van de Lufthansa Group in het op de markt brengen van nieuwe technologische oplossingen op de voet gevolgd. Op basis daarvan hebben we besloten om NDC-boekingstechnologie met hen te testen,” zegt Rose Stratford, Executive Vice President, Global Supplier Relations & Strategic Sourcing bij BCD Travel. “We hebben altijd een positief standpunt ingenomen en ondersteunen NDC, mits onze klanten er baat bij hebben en het de reizigerservaring verbetert. De ontwikkeling van solide en schaalbare NDC-modellen gaat traag, maar sommigen zijn inmiddels ver genoeg om getest te worden.’
BCD heeft de meerjarige overeenkomst met de Lufthansa Group gesloten vanuit de filosofie dat een succesvolle, sectorbrede implementatie van NDC om een multi-source strategie vraagt. GDS’en zullen een belangrijke rol blijven spelen in BCD’s boekingsstrategie. Eerder dit jaar ging BCD strategische NDC-samenwerkingen aan met Amadeus, Sabre en Travelport.