
Airberlin verdubbelt komende winter het aantal vluchten vanaf Düsseldorf naar Curaçao. Met ingang van 7 november komt er een vlucht op zaterdag bij, als aanvulling op de bestaande vlucht op dinsdag.
‘Het is een super goede route, we boeken er veel Nederlandse passagiers op’, zegt Bjorn Gianotten, country manager Benelux van airberlin. Of de tweede vlucht na de winter blijft bestaan, kan hij niet zeggen. ‘Daar is het nog te vroeg voor, maar een tweede vlucht per week biedt veel mogelijkheden, zoals een verblijfsduur van tien dagen. Ook voor mensen die vaak naar Curaçao vliegen, is het een uitkomst.’
Populair
Airberlin vliegt sinds 2011 vanaf Düsseldorf, de belangrijkste hub van airberlin voor de Nederlandse markt, naar Curaçao. Voor Nederlanders is Curaçao een vertrouwde bestemming, maar voor een groeiend aantal Duitse reizigers is het eiland een nieuwe trendy bestemming.
Komende winter heeft airberlin 10.000 stoelen per week naar het Caribisch gebied, vanaf Berlijn, Düsseldorf en München. Populaire bestemmingen naast Curaçao zijn Cuba (Varadero), de Dominicaanse Republiek (Punta Cana en Puerto Plata), Mexico (Cancun) en Florida (Miami en Fort Myers).